Aktuality

20. 04. 2010 - Nový Skatepark v Chotěboři


V uplynulém týdnu jsme dostavěli skatepark v Chotěboři. Na nové asfaltové a oplocené ploše 31x17 m 4 v sousedství fotbalového stadionu najdete překážky se skvělým povrchem skatesmart designované především pro skateboarding. Hned vedle vstupu do parku je 7 m široký rozjezdový bank který je o 20° zalomený a míří tak do dvou směrú. Lze si vybrat z prostorného bank to bank funboxu s lomenou bednou po straně, lomeným railem uprostřed, na zemi jej ještě doplňuje street bedna. Lajna je zakončena rádiusovým cornerem. Druhý směr míří přímo na nízký streetový minibank ze kterého je možné transferovat na picnic table který jsme osadili z jedné strany jacklem a z druhé trubkou aby si každý našel, co mu vyhovuje. Tato sekce je zakončena bankovou pyramidou. Skatepark je rovněž vybaven prostornou graffity stěnou. Více fotek najdete v galerii. Slavnostní otevření je připraveno na 7. Května a ještě o něm budeme informovat.


 

12. 04. 2010 - First RIDE JAM přeložen na sobotu 17.4.2010


V sobotu 10.4. se FIRST RIDE JAM neodjel . Už od pátku nevěstilo počasí nic dobrého a 4 předpověď se naplnila. Sotva jsme postavili tribunu, stánky a aparaturu, spustil se vydatný déšť a v průběhu dne ještě několikrát.
Dvakrát jsme vysušili kompletně celý skatepark, sotva se však začalo jezdit, zase přišel déšť. Přesto chceme poděkovat velkému množství diváků a jezdců, kteří na akci dorazily. Doufáme, že se nenecháte odradit a tuto sobotu 17.4. 2010 vše dopadne jak má a počasí k nám bude přívětivější. Věřte, že je na co se těšit. Tak Ahoj v sobotu.


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10