Aktuality

04. 05. 2010 - Chotěboř – slavnostní otevření a první závody


Chotěboři bude v pátek 7.5.2010 slavnostně otevřen nový skatepark od PARKPILOTU. Při této 7 příležitosti se zde uskuteční nejen skate-exhibice. Na nebi nad skateparkem bude k vidění i letecká akrobacie v podání reprezentanta Jana Adamce. Součástí programu jsou i první závody vypsané pro amatérské jezdce. Vše potom uzavře masivní afterpárty jak se na otevření skateparku sluší a patří.


 

28. 04. 2010 - FIRST RIDE JAM 2010 VAMBERK


17.4.2010 se na druhý pokus uskutečnila akce s názvem First ride jam k otevření sezony. Za 6 podpory sponzorů: Parkpilot, Nugget, Skateshop.cz, Powershop, 34R, KingKong, Pokerface shop, Gunshop
Diváků přišlo něco kolem 4 stovek, počasí se vydařilo na 1čku , takže se mohlo začít se skate jamem. Sešla se partička asi 20 jezdců a rozjeli jam ve velkým stylu. Po celý jam si to mezi sebou rozdávali dva největší adepti na vítězství a to Patrik Taimer a Pepa Havel. Nakonec porota rozhodla o vítězství mladého a talentovaného jezdce Pepy Havla. Po jamu následoval oblíbený ollie kontest přes laťku, který vyhrál Patrik Taimer když překonal výšku postaveného skatu!

Skate pořadí:
1. Pepa Havel
2. Patrik Taimer
3. Ondrej Lestinský

Ollie kontest:
1. Patrik Taimer

V našem programu jsme nezapomněli ani na soutěže určené pro diváky, konkrétně pro něžné pohlaví. Na řadu přišel hulla hulla kontest aneb podlézání pod laťkou za rytmu hudby hulla hulla. Přihlásilo se asi 8 děvčat a laťka zůstala tak nízko, že to snad ani nebylo možné podlézt! Dále na programu byla Exhibice PRO jezdců na BMX, konkrétně teamu 34R! Představili se jezdci jako: Kamil Feifer, Michael Beran, Petr Kaplan, Jan Janečka, John Martínek a Standa Drejsl. Kluci předvedli velkolepou show a padaly neskutečný pekla! Děkujeme všem jezdcům, že přijali pozvání. Poslední v programu byl BMX , In-line , MTB jam, kde se sešla zhruba 40tka jezdců! Museli jsme rozdělit jezdce do 4 heatů a každý si dal svou jízdu a závěrečný best trik! Padaly opravdu velké triky jako backflipy, flairy, 360 barspiny, 360whipy a podobně. Na amatérské jezdce, pěkná zásobička! Součástí tohoto jamu byl i KingKong bestrik, kde byl k vidění například hang-five přes celou bednu od Pavla „Vykuka“ Odehnala nebo transfer double whip od Lukáše „ Sádlo“ Saidlera. Poté následoval nike 6.0 bunnyhop kontest, kde si to o vítězství rozdal Větrák s Vykukem se šťastnějším koncem pro Větráka!

Pořadí BMX :
1. Lukáš Seidler 2. Vilibald Vítek
3. Damián Kos
4. Milan Novotný

KingKong besttrick :
1. Pavel Odehnal
2. Lukáš Saidler

Nike 6.0 bunnyhop kontest :
1. Větrák
2. Pavel Odehnal

In-line :
1. Patrik Simon

MTB:
1. Petr Vondrášek


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10